Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:55:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин за бременни  (Прочетена 127718 пъти)
 
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« -: август 28, 2006, 15:08:37 »

Ще се радвам, ако тук споделите опита си в нелесното търсене на дрехи за бременни. Надявам се темата да помогне на много от бременните тук.
 Коремчето ми започна да расте и дрехите вече ми отесняват ,а за есента и зимата трябва да намеря подходящи дрехи. help Приемам всякакви предложения за град Русе ,предварително благодаря !  give_rose  LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 29, 2006, 14:23:22 »

Пожелавам ти лека бременност и да си намериш най-прекрасните дрехи!!!  LOVING heart good
Аз за съжаление не мога да ти помогна, защото съм от София, а и не мога да се похваля, за сега, че съм бъдеща мама!!!!  blush
Всичко най-хубаво ти желая!!!  kiss2
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #2 -: август 29, 2006, 15:06:58 »

Изпращам  нещо - дано е от полза!  give_rose
http://www.family-bg.com/catalog/index.php
http://www.9m-bg/display.php?page=links
http://www.mismaxi.com/preg.html

Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 15, 2006, 09:59:01 »

Ето малко помощ и от мен , аз обичам да съм подготвена по отрано  pardon
http://www.miro-style.com/products/?lang=bg
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #4 -: септември 21, 2006, 12:48:57 »

След дълго обикаляне най накрая намерих два магазина за бременни ,но като им видях цените и щях да падна mega_chok тези хора направо са луди... crazy И никъде не мога да намеря гащеризон. hysteric Обиколих всички магазини за дънкови облекла , но в нито един от тях не продават гащеризони  stop Затова реших да си ушия някоя дрешка. Вече имам кроики за блуза и панталон ,а това което сте ми пратили ще ми помогне в разнообразието и избора ми. Много ви благодаря момичета  kiss2 kiss2
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 21, 2006, 14:35:41 »

В НДК в пасажа сега е отворен след ремонта лично видях от един от магазините за дънки една жена пробва точно гащеризон , ако имаш тази възможност провери.
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #6 -: септември 21, 2006, 19:08:41 »

dgudge мерси за информацията ,но за София ли става въпрос ? Защото аз съм от Русе.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 25, 2006, 09:59:47 »

За съжаление Да, ако имаш познат който да ти вземе от тук и дати го прати или да отскочиш до тук  pardon
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #8 -: септември 27, 2006, 21:06:27 »

Най-после си намерих гащеризон  hiphip Обиколих всички магазини за дънкови облекла ,но там нямаше  mega_chok,макар че са маркови магазини (а преди 3-4 години сестра ми от такъв магазин си купи гащеризон). Абе тези хора да не са ги спрели от производство  secret Но онзи ден обиколих и магазините за кожени якета и облекла, и за моя радост имаше 3-4 бройки , макар и последни  yahoo Направо нямам думи , тук е голяма лудница  crazy Все едно да си купя хляб от магазин за обувки  tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 23, 2007, 16:03:32 »

Ох, тези магазини не стига, че са малко са и доста скъпички!!! crazy

Утре живот и здраве ще ходя да си купувам дрешки, мисля 2 панталона - един дънков за всеки ден и един бял за по-такива случаи!!! Мисля и две блузки тип Туника д аси взема, ноще видим - свекиобеща д аходим на пазар, после ще разказвам!!! Стискайте палци да си намеря каквото искам и свеки да се съгласи да ми го купи!!! good
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 08, 2007, 10:57:23 »

Откъде пазарувате дрехи за бременни? Препоръчайте някой готин магазин за туники и блузки... аз като се разхождах миналата седмица намерих един на Фритьоф Нансен в София, в който има страхотни панталони, но не и блузки  crazy
Bulechka, какво си купи, я разкажи  Computer
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 08, 2007, 12:23:56 »

Ита, в индийския магазин на Графа има страхотни туники и роклички!!! good Също има и един магазин под Колоните пка на Графа!!! good
Излизах с мама и ми купи 2 роклички -  с едната бях на срещата, а другата е по-дълга малко, до коляното, жълта с презрамки и плата е като разтегателна хартия, но е памучна и много приятна на допир, а за лятото е идеална!!!  girl_in_love
Успех!!! good
Ита, ако искаш може заедно да излезем по магазините на покупки!!! yahoo


А иначе със свеки се отказах да излизам и да ми купува каквото и да било, но това е друга тема!!!
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 08, 2007, 12:58:15 »

http://www.motherhood.com/Product.asp?Product_Id=60091500&MasterCategory_Id=10#
Тук са ми любимите дрехи за бременни,но не виждам нищо подобно в Бг,за съжаление.На мен още не ми личи с цялата си сила,ама нали трябва да съм подготвена blum
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 08, 2007, 15:58:58 »

Ilusion, то и на мен все още не ми личи кой знае колко, но блузките ми вече хич не ми стоят добре, понеже са по-късички, а и повечето от тях ми стягат на бюста вече  blush
Много ми се иска да се разхождаме заедно  yahoo при мен единствения проблем е, че всеки делничен ден съм на работа далече от центъра и докато сляза до попа например, те затварят 90% от магазините  pardon
Друго важно, което трябва да си купя е бански, щото юли отиваме на моренцееее...  goody Swiming
Активен
anery99
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #14 -: юли 23, 2007, 12:31:41 »

Здравейте момичета!
Искам да споделя с бъдещите мамчета ,че моето ходене по мъките в издирване на дрехи за този не лек за нас период най- накрая се увенча с успех:)
Открих страхотен нов офис -магазин за дрехи, бельо и други аксесоари.Моделите са в стила на Премаман и  Mothercare ,но цените са на 1/3 от техните  good
Напазарувах си колан ,който след раждането  се обръща и служи за стягащ!
Особено съм доволна от роклите,които си купих,едната ще става за офиса,а другата - за по- лежерни занимания в горещините.Ето ги:


Активен
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines